Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Кожна людина – цінність». У Черкасах обговорили права на працю людей з інвалідністю

Дата: 11.03.2021 15:00
Кількість переглядів: 284

«Безбар’єрність – право, а не розкіш!» Під таким гаслом 9 березня зустрілися у Черкасах люди з інвалідністю, які є представниками різних громадських об’єднань міста та області. Вони зібралися, щоб обговорити про реалізацію права людей з інвалідністю на працю, фактичний стан та можливі шляхи вирішення питання.

На зустрічі молодь дізналася, як реалізувати своє право на працю. Директор Черкаського відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Ольга Хоменко та представниця Черкаського міського центру зайнятості Валентина Іванівна фахово роз’яснили діюче законодавство щодо працевлаштування людей з  інвалідністю та поділилися практичними порадами.

«Також з учасниками ми спільно попрацювали над рекомендаціями щодо розробки міської та обласної програм по безбар’єрності. Обговорили не лише основні проблеми, а й позитивні зміни, хоч їх і не так багато, як би того хотілося», – сказала ініціаторка й організаторка зустрічі, голова ГО «Життя без бар’єрів», представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Черкаській області Леся Валяєва.

Дані напрацювання спрямують до профільних структурних підрозділів Черкаської міської ради та обласної державної адміністрації з метою розробки та прийняття актуалізованих місцевих програм по безбар’єрності.

Після обговорення на всіх чекало невеличке свято для людей з інвалідністю: майстер-класи з розпису пряників, музика, пісні, фуршет і подарунки.

Захід пройшов у соціальному хабі ЦРГС «Твій Простір», який є відокремленим підрозділом Громадська організація «ЖИТТЯ БЕЗ БАР’ЄРІВ».

Фото Лесі Валяєвої

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора