Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запрошуємо ЗМІ Черкащини до участі в обласному конкурсі

Дата: 11.05.2021 12:10
Кількість переглядів: 135

Фото без опису

Традиційно запрошуємо до участі в конкурсі редакції друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів Черкаської області.

Відзначення кращих матеріалів, оприлюднених у місцевих засобах масової інформації (телебачення, програмах радіо, газетах, інтернет-виданнях області), відбувається в чотирьох номінаціях:

«Черкащина – місце сили» – матеріали, що популяризують Черкащину, висвітлюють тему відомих і досі незвіданих місць чи історичного минулого краю, культурної, туристичної або інвестиційної привабливості регіону, розвитку інноваційних процесів;

«Наші герої» – тематика, присвячена героїчним вчинкам жителів Черкащини, зокрема військових, медиків, рятувальників, волонтерів та багатьох інших черкащан, які надають допомогу;

«Четверта влада» – резонансні публікації, теле/радіопрограми про захист прав і свобод людини, участь територіальних громад у вирішенні питань місцевого самоврядування, цикли актуальних інтерв’ю, авторських програм, що висвітлюють суспільно-політичні перетворення в державі та регіоні;

«Кращий журналіст року» – автор значної кількості цікавих, резонансних публікацій, теле- і радіопрограм широкого тематичного спектру.

Заяви та матеріали на конкурс надають редакції газет, радіо, телебачення, інтернет-видання. Матеріали повинні бути опублікованими, вийти в теле-, радіоефір протягом календарного року з дня подачі на конкурс. Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року області надають редакції засобів масової інформації, де працює цей журналіст, у кількості не більше двох претендентів від одного засобу масової інформації.

Крім того, своїх кандидатів на конкурс можуть висувати обласна організація Національної спілки журналістів України, громадські організації, читачі газет, інтернет-видань, слухачі радіо та глядачі телебачення.

Матеріали на конкурс просимо надавати на електронну адресу: zmi2020@ukr.net із приміткою «Творчий конкурс ЗМІ» до 20.05.2021.

Для конкурсного відбору приймаються матеріали тривалістю до 40 хвилин для теле-, радіопрограм і до трьох статей для публікацій у друкованих та інтернет-виданнях.

Довідки за тел.: 54-05-52, 33-01-11.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора