Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Черкащина приєднується до онлайн-марафону #миEUкраїна до Дня Європи

Дата: 14.05.2021 16:35
Кількість переглядів: 98

Фото без опису

Повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини – це світоглядні цінності, якими керуються країни ЄС. Такі самі принципи сповідують і українці.

Бути європейцем – це свідомо споживати ресурси нашої планети, відповідально ставитися до довкілля, аби вберегти нашу землю і для наступних поколінь. Обираючи відновлювальні джерела енергії, ми також робимо активний внесок у захист клімату, адже зменшуються викиди СО2 в атмосферу.

Так, енергія сонця безпечна для довкілля. Її можна виробляти поки світитиме Сонце, Окрім того, використання сонячного випромінювання можливе на всій території України.

Дедалі більше жителів Черкащини встановлюють домашні сонячні електростанції. За допомогою таких панелей можна не тільки забезпечувати потреби власних домогосподарств у електроенергії, а ще продавати вироблену електроенергію державі за «зеленим» тарифом.

Пересвідчитися в позитивній тенденції можна скориставшись інтерактивною мапою розташування об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики: https://cutt.ly/RbFZmJb

Наразі на мапі відмічені 29 сонячних електростанцій загальною потужністю 67,28 МВт, 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 7,69 МВт та 3 когенераційних установок на біопаливі та біогазі – 16,6 МВт. 

Загалом у 2020 році ввели в дію 13 сонячних електростанцій загальною потужністю 58,6 МВт. Це – 88% від загальної потужності станцій у області. Ще запустили 155 сонячних електростанцій на дахах приватних домогосподарств. Наразі загальна кількість сонячних електростанцій приватних домогосподарств становить 845 установок.

Використовуючи «зелену» електроенергію, ми робимо свій внесок у збереження України, це і є один із проявів поваги до права людини на екологічно чисте майбутнє, до свободи жити, дихати чистим повітрям, споживати питну воду тощо.

Запрошуємо всіх долучитися до онлайн-марафону до Дня Європи в Україні #миEUкраїна в рамках урядової інформаційної кампанії EUКраїна за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС «Association4U». Чекаємо ваших надихаючих історій! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора