Пошук

Черкаські атлети повертаються додому з медалями чемпіонату України

Дата: 19.05.2021 10:00
Кількість переглядів: 149

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся 17-18 травня у Луцьку. За нагороди змагались учасники з усієї України. Легкоатлетам області учора знову вдалось вибороти медалі, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Олексій Кирилін став чемпіоном України з метання диску серед молоді з результатом – 55 метри 80 сантиметрів. Також спортсмен посів третє місце серед дорослих з метання диску з результатом – 55 метри 80 сантиметрів.

Анастасія Деркач виборола бронзу змагань серед молоді з метання диску з результатом – 33 метри 09 сантиметри.

Жіноча збірна команда області здобули бронзові медалі з естафетного бігу 4х400 метрів серед дорослих. У складі колективу: Тетяна Безшийко, Валентина Михайлик, Дарія Ополончик та Єкатерина Артеменко.

А жіноча молодіжна збірна області стала срібним призером змагань з естафетного бігу 4х400 метрів у складі: Тетяна Безшийко, Валентина Михайлик, Дарія Ополончик та Єкатерина Артеменко.

За підсумками змагань збірна Черкаської області з легкої атлетки посіла перше загальнокомандне місце.