Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Кожна додаткова гривня в місцевому бюджеті – це ресурс для громади», – Олександр Скічко

Дата: 27.05.2021 09:18
Кількість переглядів: 65

В області продовжує роботу комісія з вирішення проблемних питань пов’язаних з реалізацією державної політики у бюджетній та податковій сферах. Її створили, аби допомогти територіальним громадам Черкащини збільшувати надходження до бюджетів. Така робота – на користь громадам, певен очільник Черкащини Олександр Скічко, адже дає додатковий ресурс на місцях для реалізації соціальних проектів.

Такі наради за участі представників податкової служби, Держгеокадастру та обласного Департаменту фінансів проходять щомісяця. Цього разу на засіданні спецкомісії розглянули аналітику щодо Матусівської, Мошнівської та Ротмістрівської громад.

 Часто на зустрічах із тергромадами чую про брак коштів на розвиток, – зазначив Очільинк Черкащини. – Наш пілотний проект із легалізації доходів доводить: ресурс на місцях є. Лише один приклад із Мошнівської громади: один і той же орендар в одному селі орендує землі за ставкою 4%, а в іншому – 12%. Чому? На це питання і повинні дати відповідь компетентні органи. І таких прикладів по області чимало. Це і факти заниженої нормативної грошової оцінки земель, і недосконалого обліку паїв, також прогалини в адмініструванні та контролі за виконанням податкових зобов’язань сільгоспвиробниками-орендарями.

Голова ОДА переконаний, що спільна робота контролюючих і правоохоронних органів, облдержадміністрації та тергромад дасть потрібний результат.

– Кожна додаткова гривня в місцевому бюджеті – це ресурс для реалізації соціальних проектів, кошти на благоустрій і в цілому на динамічний розвиток регіону, – підкреслив Олександр Скічко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора