Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заступники голови ОДА долучилися до Всеукраїнської наради з питань захисту прав дітей

Дата: 01.06.2021 14:45
Кількість переглядів: 122

Державні органи влади мають посилити зусилля щодо впровадження необхідних змін задля того, щоб діти могли зростати та виховуватись у родинах. Про це наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дітей, яка відбулася з нагоди Дня захисту дітей першого червня.

В обговоренні системних рішень для покращення умов життя, забезпечення доступу до освітніх, медичних послуг та посилення соціального захисту дітей взяли участь міністерка соціальної політики Марина Лазебна, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, представники інших міністерств, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, голови обласних державних адміністрацій та керівники обласних центрів соціальних служб.

Долучилися до наради заступники голови Черкаської ОДА Роман Карманнік та Лариса Кошова, а також керівники профільних управлінь та департаментів.

«Позиція Президента, Уряду та нас усіх — діти в Україні мають жити й зростати в благополучних сім’ях. Діти з інвалідністю мають отримати можливість якісного інклюзивного навчання, або за необхідності високоспеціалізованого навчання та реабілітації. Громади найближче до дітей, тому вони краще розуміють ситуацію. Держава зі свого боку має створювати відповідну політику й забезпечувати джерела й фінансування підтримки дітей», — відзначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр доручив профільним міністерствам розробити та внести на розгляд Уряду рішення для розв’язання проблемних питань та посилення захисту прав дітей. Також обласні й Київська міська державні адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування мають скоординувати діяльність територіальних громад у питаннях невідкладного утворення служб у справах дітей та активізувати роботу щодо розвитку сімейних форм виховання і зі створення патронатних сімей в кожній територіальній громаді.

В умовах пандемії Уряд посилює підтримку родин і дітей. Зокрема, 26 травня цього року було ухвалено комплекс рішень, серед яких законопроект щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини та посилення відповідальності за порушення прав дітей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора