Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Всеукраїнських змаганнях з роботетхніки взяли участь п’ять команд з Черкащини

Дата: 02.06.2021 09:28
Кількість переглядів: 69

П’ять команд з Черкащини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі ROBOTICA+ROBOfirst. Учасники олімпіад, турнірів та шанувальники роботів і LEGO pмагалися за першість 29-30 травня 2021 року у Києві.

На Всеукраїнських змаганнях ROBOfirst було представлено 25 команд. Черкаську область представили 5 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області:

  1. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  2. Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області
  3. Черкаська гімназія №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.
  4. Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.
  5. Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».
  6. Перемоги з 9 номінацій у змаганнях «ROBOfirst у 4-х номінаціях вибороли три черкаські команди.

    ІІІ місце у номінації «Гра роботів» посіла команда «BrainsON» КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

    ІІ місце у номінації «ЧЕМПІОН» виборола команда «Kiborgs UA» Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

    І місце у номінації «ЧЕМПІОН» здобула команда КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» «BrainsON».

     

  7. Номінацію «Суддівська відзнака» виборола команда «SPIN» Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

    Учасниками змагань «ROBOTICA» були 32 команди.

    Перемоги у змаганнях «Сумо автономне», «Сумо дистанційне» та «Слалом» здобули юні робототехніки команди КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»:

    1 місце – «Сумо дистанційне» – Будник Анатолій;

    1 місце – «Сумо автономне» – Зайченко Антон;

    2 місце – «Сумо автономне» – Багацький Максим;

    1 місце – «Слалом швидкісний спеціальний» – Гуля Дар’я;

    3 місце – «Слалом швидкісний» – Харитич Анна.

    Перемогу в номінації «Найкраща командна модель» здобула команда молодшої групи «Green Energy» (Данилевський Святослав, Леус Дар’я, Боєчко Данііл, Дорошенко Варвара, Лимар Лев).

    Також перемогу в номінації «Найманевриніший робот» в категорії WRO Wedo 2.0 виборола команда «Green Energy» (Гурба Валентин та Капля Злата).

    У ТОП-8 категорії «Сумо дистанційне» увійшов Третяков Любомир.

    Учень Черкаської гімназії №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради  Нікіта Цвященко посів 3 місце у грі «Сумо дистанційне».

    Черкаські команди з високими показниками завершили цьогорічний сезон FLL на тему «Твори. Рухайся. Грай» та сезону WRO 2021: «PowerBots – Майбутнє енергетики».

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора