Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Черкащина перша в Україні розпочала надавати біометричні посвідчення особам без громадянства для виїзду за кордон

Дата: 08.06.2021 14:28
Кількість переглядів: 163

В Україні розпочато документування осіб без громадянства біометричними посвідченнями для виїзду за кордон. Черкащина стартувала першою.

Першу заяву на оформлення цього біометричного документа для осіб без громадянства для виїзду за кордон було подано в Управлінні ДМС у Черкаській області 24 травня. А вже 7 червня заявнику видали перше в Україні посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій.

Біометричні документи, які Міграційна служба оформлює для іноземців та осіб без громадянства, відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів і завдяки вбудованому електронному чіпу є більш захищеними від підроблення, копіювання та крадіжки особистих даних.

Документ нового зразка, оформлений засобами Єдиного державного демографічного реєстру, посвідчує особу без громадянства під час перетинання нею державного кордону України і перебування за її межами. Посвідчення оформлюється для осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, але не мають проїзного документа.

Зазначимо, що раніше посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон оформлялося протягом трьох місяців з дати прийняття заяви-анкети та видавалося строком на три роки. Наразі термін оформлення цього документа скорочено до 15 робочих днів, і видається він уже на строк дії посвідки на постійне або тимчасове проживання, виданої особі без громадянства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора