Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Початок I етапу щорічного мистецького пленеру з популяризації Шевченківського краю „Тараса пензлі оживають“

Дата: 10.06.2021 09:23
Кількість переглядів: 253

Фото без опису

     Відповідно до пункту 4.12 обласної цільової програми національнопатріотичного виховання в Черкаській області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19.02.2021 № 5-19/VII, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Черкаською обласною громадською організацією „Світовид“, ініціативною групою “Творчий поверх“ з 07 червня по 15 липня 2021 року оголошує початок I етапу щорічного мистецького пленеру з популяризації Шевченківського краю „Тараса пензлі оживають“ (далі – Конкурс).         Метою Конкурсу є виявлення, стимулювання розвитку та соціальної підтримки обдарованої молоді, сприяння її самореалізації, формування патріотичної свідомості у дітей та молоді.

     Захід проходить за двома напрямками: художній пленер на тему „Україна сьогодні“ та літературний пленер на тему „Ну, що б, здавалося, слова…“

    Прийом робіт триватиме до 15 липня 2021 року (детальніше про Конкурс за посиланням https://cutt.ly/mnx4lVf).

     Просимо сприяти у розповсюдженні інформації про Конкурс серед молоді вашого регіону.

Контактна особа ? головний спеціаліст відділу молодіжної політики, оздоровлення, протидії торгівлі людьми, гендерної рівності Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Жукович Тетяна (тел. 097 779 18 82). 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення І етапу щорічного мистецького пленеру з популяризації

Шевченківського краю „Тараса пензлі оживають"

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора