Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як створити доброчесне академічне середовище у школі обговорювали освітяни Черкащини

Дата: 10.06.2021 11:25
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області спільно з представниками проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості», Американські ради з міжнародної освіти провели онлайн-конференцію «Якісна школа: створюємо доброчесне академічне середовище».

Участь у заході взяли директори, заступники директорів шкіл, вчителі, освітні експерти, працівники Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, представники органів управління освітою громад.

«Дієва система академічної доброчесності у школі –­­одна із основ надання якісної освіти учням. Важливим є також розуміння кожним учасником освітнього процесу важливості дотримання академічної доброчесності», – зауважила під час вітального слова начальниця управління Служби Оксана Компанієць.

Також закцентували, що академічна доброчесність є невід’ємною складовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі. Зокрема, під час проведення інституційного аудиту освітні експерти вивчають, чи дотримуються учасники освітнього процесу принципів академічної доброчесності тощо.

Детальніше про реалізацію політики академічної доброчесності розповіла Яна Чапайло, представниця проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості». Окремо вона зупинилася на практичних порадах, що стосувалися академічної доброчесності в педагогічній діяльності та особливостей навчання здобувачів освіти принципам академічної доброчесності.

Також учасникам онлайн-конференції презентували ресурси, що мають на меті допомогти вчителю сформувати систему академічної доброчесності.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора