Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Майбутнє – за повним циклом виробництва», – Олександр Скічко відвідав низку агропідприємств Черкащини

Дата: 17.06.2021 08:45
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Подальший розвиток сільського господарства – за створенням повного циклу виробництва. На цьому наголосив очільник Черкащини Олександр Скічко. Він разом з міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенком відвідав декілька агропідприємств області, що працюють на Золотоніщині.

– Ми повинні не лише вирощувати, а й продукувати готовий товар, збільшуючи додану вартість, – наголосив голова ОДА. – Приємно, що черкаські аграрії розуміють реалії сьогодення. Приміром, агрофірма «Маяк» більшу половину власного зерна використовує для своїх потреб. Тут вирощують велику рогату худобу та свиней, є комбікормовий завод, цех обробки сої та навіть власний ковбасний цех.

Ще один приклад сучасного господарювання – СТОВ «Перемога». Тут займаються вирощуванням зернових, технічних культур і розвитком молочного скотарства. У планах підприємства – будівництво товарно-молочного комплексу на 1 400 корів.

Фото без описуФото без описуФото без описуПід час зустрічей обговорювали проблеми, з якими зараз зіштовхуються аграрії, аби далі напрацювати механізми державної підтримки.

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, який на Черкащині оглянув поливні та зрошувальні системи на 2 800 га, об’єкт будівництва лінії сушки та обмолоту насінневої кукурудзи потужністю в 7 299 тонн в рік, який введеться в експлуатацію вже в серпні, підприємство з інвестиційним проектом будівництва товарно-молочного комплексу, відзначив, що кожне з цих підприємств працює на перспективу.

– У кожному з цих об’єктів ми бачимо перспективу зі збільшенням робочих місць, конкуренції, обсягів продовольства та якості продукції, – відзначив він. – Саме на місцях можна побачити людей, чиї руки насправді підіймають галузь. Задача нашого Міністерства — максимально сприяти, допомагати і підтримувати. На підтримку галузі ми реалізуємо чотири ключові масштабні напрямки: відкриття ринку землі, відродження меліорації, впровадження агрострахування та збільшення фінансової підтримки від держави.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора