Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Патріотичне виховання має стати невід’ємною складовою у розвитку молоді», – Лариса Кошова

Дата: 18.06.2021 15:49
Кількість переглядів: 224

Фото без опису

В області оновили склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді. Як працювати у цьому напрямку на обласному рівні, та як покращити ситуацію на районному обговорили нині в ОДА на засіданні ради під головуванням заступниці очільника Черкащини Лариси Кошової.

Засади розвитку національно-патріотичного виховання закладені в обласній цільовій програмі, розрахованій до 2025 року. Згідно з нею передбачається співпраця та підтримка громадських організацій, які організовують та проводять патріотичні табори чи збори, організовують фестивалі та інші заходи патріотичного спрямування. Зокрема, таких як фестиваль нескореної нації «Холодний Яр».

Фото без описуФото без описуЦього року фестиваль проходитиме 2-4 липня у Суботові. Організатори очікують до 5-ти тисяч відвідувачів з усієї країни за зарубіжжя. На його підтримку у межах цільової програми виділили майже 600 тис. грн.

Фото без описуФото без опису– Зараз нам важливо поглибити співпрацю з громадськими активістами не лише на обласному рівні, а й на районному, – наголосила заступниця голови ОДА Лариса Кошова. – Зокрема, варто, аби на районному рівні також діяли координаційні групи, які б опікувалися національно-патріотичним вихованням молоді у позашкільний та шкільний час. Це дозволить якісніше обмінюватися інформацією, налагоджувати контакти між організаціями та спілками, адже у цьому сила. Важливо також до цього процесу залучати учасників бойових дій, які мають реальний досвід та можуть передати його дітям.

За програмою національно-патріотичного виховання також передбачається підтримка регіональних етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Нагадаємо, що в області 17 червня завершився обласний етап гри. Переможці надалі змагатимуться у Кропивницькому.

Фото без описуФото без описуПозашкілля – це важливий елемент виховання та розвитку дітей, – зазначила заступниця начальника обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна. – Черкащина мабуть одна з перших та кращих у напрямку саме націоналпатріотичного виховання. Зокрема і у закладах позашкільної освіти. Ми дбаємо про те, аби зберегти мережу там, де це потрібно, щоб молодь мала місця для розвитку та самореалізації. Також працюємо наближенням таких послуг до дитини. Відкриваємо нові заклади там, де їх ніколи не було, приміром, у Єрках чи Ірклієві. Хоча, все ж, ситуація з позашкіллям доволі складна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора