Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Які професії є дефіцитними на ринку праці в Черкаській області

Дата: 23.06.2021 09:41
Кількість переглядів: 136

Фото без опису

На ринку праці Черкаської області є дефіцит лікарів-терапевтів, фрезерувальників та в’язальників схемних джгутів.

Суттєвим залишається дисбаланс між попитом та  пропозицією робочої сили. Станом на 1 червня 2021 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендувало  16 безробітних (на  1  червня  2020  року – 24 особи).

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед керівників та менеджерів (на одну вакансію претендували 38 осіб), технічних службовців (29 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (25 осіб).

Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій, як: менеджер, економіст, спеціаліст державної служби, бухгалтер. Наприклад: для 380 спеціалістів державної служби  на 1 червня було 4 вакансії, для 174 безробітних головних бухгалтерів було 5 вакансій, для 122 менеджерів із збуту було 5 вакансій.

Нестача кадрів у січні-травні 2021 року спостерігалася серед представників таких професій, як: в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, лікар-терапевт, лікар загальної практики-сімейний лікар, фрезерувальник, складальник виробів, машиніст автовишки та автогідропідіймача.

За інформацією Відділу статистики та прогнозування ОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора