Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стратегія безбар’єрності в Україні: Мінцифри презентувало ключові завдання

Дата: 30.06.2021 08:50
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

Безбар’єрний доступ — необхідність як для мешканців столиці, так і для мешканців невеликих сіл по всій Україні. Відбулося перше засідання Ради безбар’єрності під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та за участі Першої леді Олени Зеленської. Кожне міністерство презентувало свої ініціативи до Плану заходів із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки.

Мінцифри презентувало свої цілі:

Під’єднати всі об’єкти соціальної інфраструктури, підключені до широкосмугового інтернету. Більше ніж 6 тисяч соціальних закладів (лікарні, заклади освіти, культури та соцзахисту, ЦНАПи тощо) мають отримати фіксований швидкісний інтернет. На це виділені 500 млн грн у 2021 році.

Створення розділу Дія.Безбар’єрність на порталі Дія. Він надаватиме комплексну інформацію про державні публічні послуги в доступному форматі за кращими міжнародними зразками.

Підвищити веб-доступність публічної інформації відповідно до стандартів ЄС. Нові стандарти будуть затверджені українською мовою та покращать доступність усієї публічної інформації.

Команда Мінцифри працює над тим, щоб зробити Україну найзручнішою державою у світі. Онлайн-сервіси допомагають розвивати інклюзивність і роблять послуги доступними для всіх груп населення.

На наступному засіданні Ради, яке відбудеться у липні, міністерства представлять доопрацьований проект Плану заходів.

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надає аналітичну та технічну підтримку міжвідомчій робочій групі при Кабінеті Міністрів України для розробки Плану заходів із реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора