Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Черкаській ОДА говорили про ефективність використання державного майна в області

Дата: 02.07.2021 16:00
Кількість переглядів: 224

Фото без опису

Сьогодні у Черкаській облдержадміністрації відбулося перше засідання Робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області.

У заході взяли участь заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віктор Гусак, в.о. начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Олександр Кива, начальник відділу орендних відносин Управління Ніна Нестеровська.

Фото без опису

Фото без опису

В ході засідання Олександр Кива доповів, що Управлінням активно проводяться перевірки використання державного майна за участі представників Черкаської обласної державної адміністрації, Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області та Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Так, в період з січня по травень 2021 року проведено перевірки та обстежено 224 об’єкти загальною площею 44 тис. м2, з яких потенційними для приватизації є 6 об’єктів площею 1,3 тис.м2. Це активи, які знаходяться на балансах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, Смілянського міськрайонного центру зайнятості, Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», Верхняцької дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків національної академії аграрних наук України.

Фото без описуФото без опису

Олександр Кива аргументував доцільність передачі таких активів на приватизацію, адже головною метою приватизації є перетворення непродуктивних активів на продуктивні завдяки залученню сталих інвестицій.

Учасники заходу визначили подальші напрямки роботи групи, а також вказали про необхідність вивчення питання щодо об’єктів державної власності, які перебувають в незадовільному (аварійному) стані та не використовуються їх балансоутримувачами, як один із видів управлінського рішення – передати в комунальну власність територіальних громад.

Фото без опису

За інформацією ФДМУ у Черкаській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора