Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Громади мають змагатися за інвестора», – Олександр Скічко на форумі «Україна 30»

Дата: 29.07.2021 18:18
Кількість переглядів: 182

Детальніше у -відео Фото без опису

Цікаві проєкти та пропозиції повинні бути напоготові у громад, які хочуть залучити інвестора. За останніх ТГ мають змагатися, а не просто очікувати. Про те, чи готові інвестори йти в тергромади та що можуть запропонувати на місцях виробникам, розповів на всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація» очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Інвестиційні та інфраструктурні можливості громад зросли завдяки децентралізації, – відзначив він. – Надійшов додатковий ресурс, водночас з’явились нові виклики. Іноземний інвестор сьогодні вибагливий. Він готовий брати на себе ризики, але йому потрібні готові інвестпроєкти. Після реформи децентралізації ми маємо 4 об’єднаних райони та 66 територіальних громад. З них більшість налічує менше 10 тис. жителів. А дрібні громади – це обмежений кадровий ресурс і малі можливості трудового потенціалу.

Детальніше - у відео

Фото без описуВодночас на рівні області громадам допомагають ставати конкурентоспроможнішими. Для них проводять навчання, змінили регіональне замовлення на підготовку фахівців робітничих професій.

– Окрім іншого, плануємо створити Офіс залучення інвестицій при нашій Агенції регіонального розвитку, – додав Олександр Скічко. – Також завершуємо інвентаризацію об’єктів тергромад, здійснюємо підготовку генпланів, розробляємо інвестпаспорти громад тощо.

Детальніше - у відео

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора