Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині преміювали 10 молодих науковців

Дата: 05.08.2021 08:10
Кількість переглядів: 135

Фото без опису

Комісія з присудження обласної премії молодим науковцям визначила 10 вчених та колективів вчених Черкащини, які отримуватимуть обласну премію молодим науковцям. Загалом на розгляд комісії з присудження обласної премії надійшло 20 пропозицій від 6-ти закладів вищої освіти.

Зокрема, від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаського державного технологічного університету, Уманського національного університету садівництва, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Черкаської медичної академії.

Запропоновані досягнення вчених охоплюють різні напрямки науки від проблем педагогіки до нанотехнологій та мають практичну цінність для їхнього застовування. Наразі готується проект спільного розпорядження голів обласної ради та ОДА про присудження премії.

Засідання комісії відбулося 4 серпня під головуванням першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка та співголів – депутата обласної ради Віталія Коваля та голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту обласної ради, начальника Управління освіти і науки ОДА Валерія Данилевського.

Нагадаємо, обласну премію молодим науковцям засновано за ініціативи голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, аби підтримати молодих вчених, які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень, успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки, примножують здобутки для Черкаської області завдяки академічній активності.

Претендентами на присудження премії можуть бути наукові та науково-педагогічні працівники та колективи, докторанти, аспіранти (ад’юнкти), стажисти-дослідники закладів вищої освіти Черкащини незалежно від форми власності та підпорядкування, у яких сформовані та діють у відповідності з Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність” наукові підрозділи та вчені (наукові, науково-технічні, технічні) ради як індивідуально, так і у складі колективу.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора