17 жовтня - День працівників харчової промисловості
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04061180/b653854564a65724965993bc2c11f50b.jpg)
Шановні працівники харчової промисловості!
Щиро вітаю вас з професійним святом.
Харчова промисловість – одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтеся про стан здоров'я і добробут громадян.
Впевнений, що уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент, забезпечить високу конкурентоспроможність місцевого продукту та сприятиме підвищенню добробуту кожної людини.
Щиро бажаю усім вам миру, успіхів у вашій нелегкій праці, добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків!
З повагою – голова районної державної адміністрації Юрій Піковський