Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Черкащина долучилась до загальнонаціональної толоки

Дата: 01.11.2021 09:00
Кількість переглядів: 200

Створювали ліси разом. Уся область 30 жовтня долучилася до всеукраїнської толоки. Гуртом висадили 90 тисяч сіянців. Власним прикладом закликав доєднуватися до озеленення області очільник Черкащини Олександр Скічко.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Створюють ліси в межах програми Президента «Зелена країна». На Черкащині вже висадили понад 800 тисяч сіянців на понад 40 гектарах.

– І це тільки початок, – наголосив Олександр Скічко. – У межах програми Президента «Зелена країна» за 3 роки в Україні мають висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів на 1 мільйон гектарів. Скажу вам: справа не з легких. Але результат того вартий.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Як відзначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, впродовж осінньої лісокультурної кампанії в області висадять 1 мільйон сіянців і саджанців. Детальніше у відео


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора