Про перереєстрацію сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата: 28.12.2021 13:34
Кількість переглядів: 250

Відповідно до Закону України „Про сільськогосподарську кооперацію„ від 21.07.2020 № 819-ІХ (далі - Закон) Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації рекомендує здійснить перереєстрацію діючих (обслуговуючих, виробничих) кооперативів на сільськогосподарські кооперативи з метою розширення можливостей членів кооперативів та подальшого здійснення господарської діяльності.

 

Розділ X пункт 5 Закону регламентує наступне. Сільськогосподарські виробничі кооперативи, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи та утворені відповідно до Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" кооперативні об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зареєстровані на день набрання чинності цим Законом, зберігають всі права та обов’язки, які вони мали відповідно до законів України "Про кооперацію" та "Про сільськогосподарську кооперацію" від 17 липня 1997 року № 469/97-ВР на день набрання чинності цим Законом, до моменту їх перереєстрації, але не більше трьох років.

 

Тобто, діючі обслуговуючі, виробничі сільськогосподарські кооперативи мають здійснити перереєстрацію на сільськогосподарські кооперативи до  20.07.2023.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо виробничі сільськогосподарські кооперативи, цо здійснюють господарську діяльність на території району, здійснити перереєстрацію у термін, визначений Законом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора