Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У держлісгоспах Черкащини створять 34,5 гектара нових лісів

Дата: 15.04.2022 09:34
Кількість переглядів: 190

Фото без описуУ державних лісогосподарських підприємствах області цієї весни створять 34,5 гектарів нових лісів. Їх висадять на 29 земельних ділянках, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив на тому, що створення нових лісів на землях, де їх раніше не було, – надважливий напрямок роботи загальнодержавного рівня. Збільшення лісистості та стимулювання лісорозведення є одним із завдань програми «Зелена країна» на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

– Держлісгоспами було запропоновано 44 гектари для створення нових лісів. У ході спільних обстежень лісівників, науковців, екологів було визначено, що лісорозведенню підлягають 34,5 гектара. Ділянки площею 3,7 гектара підлягають додатковому обстеженню з настанням сприятливих погодних умов. Наголошу, що пріоритетним для нас є збільшення відсотку лісових насаджень і водночас збереження екосистеми та її біорізноманіття. Тому в ході обстежень ділянки площею 5,8 гектара визнано такими, що не підлягають лісорозведенню, оскільки на них зростають червонокнижні види рослин, – зазначив Олександр Дзюбенко.

Довідково:

Лісокультурна кампанія на Черкащині знаходиться на стадії завершення. На 2022 рік у держлісгоспах заплановано лісовідновлення на площі майже 700 гектарів, 98,8 гектарів – сприяння природному поновленню. Станом на сьогодні вже створили 676 га лісових культур. Крім того, здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі 1633 га. Загалом вже висаджено понад 4,7 мільйона сіянців деревних та чагарникових порід.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора