Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НАШЕ ЗДОРОВ’Я ПОТРЕБУЄ УВАГИ .

Дата: 10.04.2023 15:36
Кількість переглядів: 202

Саме на цьому сьогодні акцентовано увагу громадськості при проведенні Звенигородською районною організацією Товариства Червоного Хреста України вуличної акції в центрі міста у Всесвітній день здоров’я. Все пройшло насичено та цікаво !

Люди старшого віку жваво вимірювали тиск та рівень цукру в крові, отримували рекомендації від сімейного лікаря та медичної сестри з приводу стану їх здоров’я. Юні волонтери активно та весело працювали з перехожими, запрошуючи їх до здорового способу життя та обміняти цукерку на цигарку а також бути оптимістом - отримати цукерку за посмішку. Не знав «спокою» манекен з показу надання прийомів першої допомоги – уміти провести серцево-легеневу реанімацію потрібно вміти всім, рівно як діяти при інших станах, які пов’язані з ризиком для життя та здоров’я !

Роздано тематичні друковані матеріали, інформовано про сьогоднішню активну та різнопланову діяльність Червоного Хреста України. А позитивних емоцій додавали численні побажання гарного здоров’я, миру і спокою в Україні. А ще вразила добродушність, посмішки та оптимізм наших співгромадян. Віриться, що буде добре, і ми все зробимо для цього в особистому та суспільному плані !

Виконати сьогодні такий об’єм роботи без волонтерів Товариства Червоного Хреста було б не під силу – представників колективів центру первинної медико-санітарної допомоги Звенигородської міської ради (директор Галина Радьога), міського центру культури та дозвілля (Наталія Поліщук). Окрема подяка педагогам та юним волонтерам - учням центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів ( Ольга Рябоненко). Особлива вдячність спонтанним волонтерам сім’ї Цвігунів- тату Роману та сину Денису.

Долучайтеся !

Возможно, это изображение 3 человека

Возможно, это изображение 9 человек

Возможно, это изображение 9 человек, больница и текст «ассоль TeXHika ассоль оштовна авка технки AccoMb розстрочка + REDMI NOTE 10 PROY 07.04 2023 10:23»

Возможно, это изображение 7 человек и скорая помощь

Возможно, это изображение 6 человек и больница

Возможно, это изображение 4 человека

Возможно, это изображение 8 человек

Возможно, это изображение 3 человека

Возможно, это изображение 6 человек

Возможно, это изображение 3 человека и гольфкар

Возможно, это изображение 7 человек и текст «REDMI NOTE 10 PRO 07:04.2023 10:51»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора