Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Громадська спілка «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) повідомляє про старт проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України»

Дата: 21.08.2023 12:06
Кількість переглядів: 93

Громадська спілка «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) повідомляє про старт проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Запрошуємо Вас долучитися до реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», метою якого є прагнення підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку.

Безоплатні короткотермінові курси та онлайн-тренінги спрямовані на сприяння у здобутті нових знань та навичок, розвиток професійних вмінь для подальшого працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці для представників усіх регіонів України.

ГС «ЕМАУ», як учасник зазначеного проєкту, координує діяльність та реалізує проєкт в частині підготовки/перепідготовки кадрів в сфері управління та комплексного обслуговування житлового фонду.

Наразі триває набір груп слухачів за навчальним курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом» в рамках підготовки фахівців за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків».

До навчання запрошуються:

  • особи, що мають статус ВПО;

  • тимчасово безробітні;

  • представники вразливих верств населення;

  • інші зацікавлені особи, що прагнуть отримати іншу та/або підвищити свою кваліфікацію;

  • особи «за направленням з місць» у разі існуючої нагальної потреби в спеціалістах за даним напрямом на рівні регіону/ міста/ підприємства, навчання для яких є безкоштовним.

Тривалість навчання - 2 тижні

Формат навчання - онлайн (платформа skype)

Запланована кількість груп у 2023 році - 2 групи

Кількість слухачів у групі - 15-17 осіб

Запланований термін початку навчання - 28 вересня 2023 р. 

Додаток заява 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора