Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартує подання документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Звенигородській районній державній адміністрації.

Дата: 21.08.2023 14:34
Кількість переглядів: 143

Стартує подання документів для формування Ради з питань внутрішньо  переміщених осіб при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. |  Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Стати членом Ради запрошують:

– внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територія Звенигородського району, що є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;

– громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їхня  діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Звенигородського району.

Персональний склад Ради затверджується розпорядженням начальника Звенигородської районної військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь
 у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до районної  державної (військової) адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній (сканованій) та/або паперовій формі, а саме:

-- заяви у довільній формі;

-- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

-- документа про освіту (за наявності);

-- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

-- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

-- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — три особи.

Термін подання документів: з 21.08.2023 до 03.09.2023 (м. Звенигородка, вул. Михайла Грушевського, 135, каб.  4, e-mailupszn7109@ukr.net).

Контактна особа: Бондар Олександр Леонідович, тел. (04740) 2-10-54.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора