Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини Звенигородської райдержадміністрації

Дата: 25.02.2019 17:18
Кількість переглядів: 808

Сьогодні за участю голови райдержадміністрації Василя Довбуша, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Задеряки проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини Звенигородської райдержадміністрації, на якій було розглянуто чотири питання:

Першою було розглянуто заяву опікуна дитини – сироти щодо призначення опіки над майном дитини – сироти та надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки.

Комісією вирішено призначити опіку над майном дитини та надати дозвіл на укладання договору оренди.

Слідуючим розглянуто питання підготовки оздоровлення протягом 2019 року дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Надано  список дітей з зазначеними діагнозами головному лікарю КНП «Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради для здійснення аналізу та надання рекомендацій щодо направлення дітей на санаторне – курортне оздоровлення.

Наступним розглянуто питання щодо виховання малолітніх дітей в сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах та повернення в сім’ю дітей з КЗ «Обласний міжрегіональний центр соціально–психологічної реабілітації».

Вирішено створити мультидісциплінарну команду для надання допомоги даній сім’ї, поставити на облік служби дітей, як таких, що потрапили в складні життєві обставини. Надано термін до 11.03.2019 для проведення косметичного ремонту в будинку, сплати заборгованості та підключення  електропостачання.

Також на засіданні Комісії розглянуто питання про надання звітності щодо доцільного використання коштів опікуна п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під її опікою.

Вирішено надати термін до 11.03.2019 опікуну для надання на наступному засіданні Комісії списку придбаних речей, який підтвердити відповідними чеками. Матері – одиначці, яка на даний час позбавлена батьківських прав, проведено роз’яснення щодо можливості поновлення її в батьківських правах  та надано відповідний перелік документів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора