Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Минулоріч обласний держгеокадастр надав понад 290 тисяч адмінпослуг у сфері земельних відносин

Дата: 07.01.2025 15:55
Кількість переглядів: 72

 

Фото без описуУпродовж 2024 року землевпорядна служба Черкащини надала більше 290 тисяч адміністративні послуги. Із них 87,9%, тобто понад 255 тисяч  – безоплатно. Про це інформують в ГУ Держгеокадастру області.

Найбільше послуг, а це понад 221 тисяча, припало на видачу витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Також спеціалісти Держгеокадастру області торік надали більше 35 тисяч платних послуг у земельній сфері. За них до місцевих бюджетів надійшло майже 4,6 млн грн. Найбільшу суму – 4,4 млн грн – громадяни та юридичні особи сплатили за отримання відомостей із Державного земельного кадастру.

Довідково: 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора