Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Вирішували актуальні питання організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року

Про хід оздоровлення дітей району та забезпечення фінансування оздоровчої кампанії обговорено сьогодні на  нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Задеряка з директором дитячо-юнацького оздоровчого табору "Звенигора" Андрієм Неумитим, начальниками окремих відділів та управлінь, служб райдержадміністрації.

Акцентовано увагу на забезпеченні якісного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року у дитячо-юнацькому оздоровчому таборі "Звенигора", створення в оздоровчому закладі безпечних для здоров’я і життя умов, впорядкування території, проведення поточних ремонтів.

Як повідомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Лаврінченко, на придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій з районного та сільських бюджетів передбачено кошти у сумі 450,5 тис. грн. На утримання дитячо-юнацького оздоровчого табору "Звенигора" виділено кошти у сумі 160 тис. грн., з яких вже використано 49 тис. грн., та передбачено 50 тис. грн. на придбання матеріалів та проведення поточного ремонту.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення для успішного проведення оздоровчої кампанії у районі.

« повернутися до списку новин