ГУ ПФУ в Черкаській області

 
15 Червня, 2021 р., 16:50
У 2021 році для призначення пенсії за віком у 60 років необхідно мати стаж роботи не менше 28 років. Відповідно до ст.12 Закону  №1058 особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до ст.11 цього Закону, в тому числі особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання, а також в аспірантурі та докторантурі, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють на території України, громадяни України, які постійно проживають або працюють за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
 
15 Червня, 2021 р., 16:48
Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області в межах компетенції повідомляє.
 
02 Червня, 2021 р., 16:00
Щороку у квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
 
17 Травня, 2021 р., 10:13
      Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
 
20 Квітня, 2021 р., 08:16
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
 
29 Березня, 2021 р., 12:35
Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області в межах компетенції повідомляє:
 
29 Березня, 2021 р., 12:34
               ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1278 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги» змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги. Враховуючи зазначене, з 1 квітня 2021 року змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера органами Пенсійного фонду України.
 
29 Березня, 2021 р., 12:33
Електронні сервіси Пенсійного фонду України –  сервіси майбутнього
 
11 Грудня, 2020 р., 16:05
         «Працюй офіційно!» – схожі заклики середньостатистичні працівники неодноразово чують по телевізору, читають тематичні пости в соціальних мережах і на сайтах, але йти на роботу офіційно не поспішають. Причини «тіньової» та переваги легальної зайнятості пояснюють фахівці Головного управління Пенсійного фонду на Черкащині.              На екрані комп’ютера завантажується сторінка https://www.portal.pfu.gov.ua/. Це – вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, який може стати в нагоді застрахованим особам. Їх, за статистикою, на 01.11.2020 в Черкаській області понад 253 тисячі. Для цієї категорії людей вебпортал є джерелом актуальної інформації про свій страховий стаж, розмір сплачених роботодавцем страхових внесків, зарахування періоду роботи до страхового стажу. Усе прозоро, чітко і зрозуміло. Перейти на «світлий» бік не так складно, як здається: слід лише офіційно працевлаштуватися.           Найбільш вдалий момент поговорити про легальну зайнятість – під час влаштування на роботу, акцентують фахівці Пенсійного фонду.  Оформлення працівника офіційно вимагає від роботодавця швидкого оформлення відповідних документів і зобов’язання щомісяця сплачувати єдиний соціальний внесок за вас у розмірі 22 % від нарахованої заробітної плати Не всі роботодавці беруть на себе таку відповідальність, тож людина має обирати, чи готова до втрати страхового стажу, який в майбутньому разом із зарплатою стане основою для нарахування пенсії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень