Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості

29 Січня, 2024 р., 11:16
26 січня 2024 року на базі Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено семінар « Із загальних питань зайнятості» для 9 осіб з числа безробітних громадян. Тематикою семінару було ознайомлення шукачів роботи з видами соціальних послуг, електронними сервісами та правами і обов'язками безробітних.
05 Січня, 2024 р., 09:51
У селі Онопріївка Тальнівської громади, в місці тимчасового проживання   внутрішньо переміщених осіб відбувся захід за участю керівників Звенигородської філії та Тальнівського управління  Черкаського обласного центру зайнятості зі Звенигородською районною організацією Червоного Хреста. Учасники отримали роз’яснення чинного законодавство про зайнятість, дізналися про можливість отримання ваучера на навчання для ВПО, мікрогрантів на власну справу та компенсаційні програми за працевлаштування таких осіб.
13 Жовтня, 2023 р., 15:03
                                                                                            
28 Вересня, 2023 р., 08:43
На Звенигородщині  триває всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», яка проходить з ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державної служби зайнятості. 
22 Червня, 2023 р., 13:48
Керівництво Звенигородської громади та місцева служба зайнятості візьме на себе фінансові зобов’язання щодо організації тимчасової зайнятості вимушено переміщених осіб, які нині проживають на території громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора