Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості

26 Лютого, 2021 р., 16:35
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про зайнятість населення» статусу безробітного може набути:
26 Лютого, 2021 р., 16:30
В грудні минулого року за сприянням в пошуку роботи звернувся Мусін Віталій Якович, 1978 року народження, має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства. Працював начальником відділення зв’язку, звільнився за власним бажанням, бажаючи знайти роботу з більшою заробітною платою.
18 Лютого, 2021 р., 14:54
17 лютого 2021 року у Звенигородській школі імені Т. Г. Шевченка відбувся профорієнтаційний урок для учнів дев’ятого класу. Фахівець з профорієнтації Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олена Ломако поінформувала про послуги служби зайнятості, розповіла, як зорієнтуватися у світі професій, які вимоги та особливості сучасного ринку праці, поняття «престижних»  та «непрестижних»  професій, допомогла краще усвідомити значення правильного вибору професії для молодих людей та визначити типові помилки при виборі професії.
 
15 Лютого, 2021 р., 14:20
Офіційне оформлення трудових відносин з працівниками – прямий обов’язок працедавців. Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги чинного законодавства, працевлаштування у правовому полі для багатьох сьогодні є серйозною проблемою.
 
25 Січня, 2021 р., 11:11
Розмір допомоги по безробіттю для вивільнених осіб по пункту 1 частини 1 статті 40 КЗпП залежить від тривалості страхового стажу за рік до реєстрації в ЦЗ, загальної тривалості страхового стажу та від розміру заробітної плати особи.
 
25 Січня, 2021 р., 11:08
Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури РДА повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, вивільнення є непростим, але необхідним рішенням.
 
14 Січня, 2021 р., 19:27
Увага! До 1 лютого юридичні особи мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень