A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Звенигородський район

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості

Програма USAID надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам

На цей  час у всіх регіонах затверджені та діють Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, які спрямовані на створення соціально-економічних, ресурсних, фінансових, інформаційних умов розвитку малого та середнього підприємництва в регіонах, в тому числі на сприяння безробітним у реалізації їх права на самозайнятість та започаткування підприємницької діяльності.

10:41 19.08.2019

«Зміна формату семінару мотивує до дій»

З початку другого півріччя 2019 року в Звенигородській районній філії Черкаського ОЦЗ було суттєво оновлено програму інформаційного семінару «Із загальних питань зайнятості», який проводиться для безробітних, які вперше звернулись за пошуком роботи. Зміна інформаційного наповнення стала актуальною в процесі модернізації служби зайнятості та запровадження інституту кар’єрних радників.

15:59 16.08.2019

Проведення семінару з орієнтації на службу в Збройних Силах України

З метою інформування громадян, які перебувають на обліку в районній філії, про можливість проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі, 15 серпня 2019 року спеціалістами Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості був організований і проведений інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На заході були присутні директор Звенигородської районної філії Леонід Микитенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Андрій Федоренко, 28 осіб з числа безробітних.

15:45 15.08.2019

Презентація роботодавця

Звенигородською районною філіє Черкаського обласного центру зайнятості 18 липня 2019 року була організована та проведена «Презентація роботодавця» ФОП Буряк Надії Василівни, яка є власницею кафе-бару «Централ».

14:42 24.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень