Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Керівники районів звітуватимуть очільнику області про інвестроботу

Щомісячний звіт про залучення інвестицій віднині впроваджено на Черкащині. Його надаватимуть керівники районів. Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко на виїзній нараді в Городищі.

         Голова Черкаської ОДА доручив актуалізувати всю інформацію для потенційних інвесторів. Нею наповнюватимуть, зокрема, інвестиційний портал області.

         – Щомісяця контролюватиму, хто з голів РДА і які зусилля доклав задля залучення інвестицій у свій район, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це показник їхньої роботи. Наш незмінний пріоритет – створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу на Черкащині.

         Також очільник області наголосив на максимальній прозорості державних закупівель, що відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу.

         – Чинний закон дає замовникам можливість вибору: проводити допорогову закупівлю за прямими договорами чи через систему ProZorro, – пояснив Юрій Ткаченко. – Перших, згідно з аналітикою, найбільше торік було у відділах освіти Золотоніської, Звенигородської та Кам’янської адміністрацій. Це – недержавницький підхід до використання бюджетних коштів! Доцільним є використання системи ProZorro і для допорогових закупівель. Ми будемо моніторити ситуацію та давати оцінку таким діям.

         Нагадаємо, завдяки застосуванню системи ProZorro області вже вдалося заощадити понад 76 млн грн. 

« повернутися до списку новин