Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Туроператори області готові показати невідому Черкащину

Дата: 14.04.2017 09:38
Кількість переглядів: 728

Фото без описуБільше десятка нових туристичних маршрутів цікавими місцями Черкащини презентували туроператори області на всеукраїнському рівні. Щоб створити дійсно якісний туристичний продукт, вони об’єднали свої зусилля. Про перспективи розвитку туристичної галузі нашого краю говорили сьогодні в ОДА.

Працювали над нестандартними маршрутами три туристичні фірми області з внутрішнього туризму: «Мандрівник», «Come on tour» та «Намі» спільно з фахівцями облдержадміністрації. Нині готові запустити 12 турів Черкащиною. Втім, стверджують, готові, маючи таку підтримку, розробити ще чимало напрямків. Презентували свої туристичні маршрути на загал 5-7 квітня у Києві під час першого українського Туристичного Воркшопу Асоціації Індустрії Гостинності України. Разом з Черкащиною свої продукти представили ще Миколаївська, Чергінівська та Херсонські області. Загалом у заході взяли участь понад 50 представників з різних регіонів країни, близько 50 туроператорів і представників туристичних агентств Києва та Київської області.

– На всеукраїнському рівні ми представили лише чотири тури – «Код нації», «Таємні історії кохання», «Машина часу» та «Розваги по-холодноярськи», – говорить керівник туроператора «Намі» Наталія Корнілова. – Втім кожна зі створених нами програм має свої смак, настрій та відчуття. Презентацію ми зробили цікавою та театралізованою. Уже є заявки від інших туроператорів. Оскільки ми розробили такий продукт, щоб туроператорам з інших областей та навіть країн не доводилося витрачати зайвий час, обираючи маршрут, готель.

Фото без описуДопомогали яскравіше продемонструвати дух Черкащини у постановках керівник музейно-етнографічного комплексу “Дикий Хутір” Леся Островська, режисер Олександ Бондаренко, керівник театру вогню «Сварожичі» Олександр Воробйов. Крім емоційного представлення, успіхом презентації регіону на всеукраїнському рівні туроператори завдячують тому, що розробили та запропонували саме оригінальний продукт, у якому продемонстрували усі цікавинки краю, переконана керівник туристичної компанії «мандрівник» Валентина Височин.

– Туризм це – фантазія, любов, душа, – зауважує вона. – Він багатогранний, не може бути сухим, оскільки туристу необхідна саме емоція, цікавість. На це ми й зробили ставку. У нас великий потенціал і є що показувати. Ми задали високу планку і тепер маємо це виконати. Та, не зважаючи на різноманітність розроблених турів, їх єднає те, що вони виховують патріотизм.

Водночас, за словами керівника тер агенції «Сome on tour» Світлани Бондаренко, уперше за довгий час і ОДА, і туристичний актив знайшли спільну мову у позиціонуванні Черкаської області на ринку України. Вона –  хранителька культури України, коду нації. Оскільки саме на Черкащині розташоване найбільше в світі Трипільське поселення та стоянки мисливців на мамонтів. Місцем сили для кожного українця є Чигиринщина.

Туроператори певні: підвищення туристичної привабливості краю слугуватиме розвитку бізнесу, туроператорів та загалом області. Задля цього туристичний кластер області готовий працювати в Асоціації гостинності Черкащини. До неї, окрім турфірм, увійдуть і оператори готельного бізнесу, ресторатори та інші.

Активно підтримує починання туристичного активу регіону й обласна влада. На початку 2017 року обласна державна адміністрація отримала грант від Асоціації Індустрії Гостинності України «Підтримка розвитку туризму в регіонах» для розробки якісної Програми розвитку туризму, зауважив заступник очільника області Ярослав Березань. Та додав, що за результатами конкурсного відбору область визначено бенефіціаром грантової програми, завдяки чому вона матиме фінансову та експертну підтримку для розробки дієвої програми розвитку туризму спрямованої на розвиток унікальних туристичних продуктів, притаманних лише нашому регіону.Фото без опису

– Приємно, що нині в області складається активний туристичний кластер, який готовий до співпраці та налаштований на позитивні результати, – зазначив Ярослав Березань. – Нині одне з основних завдань для нас – розробка дієвої Програми розвитку туризму в області. За цю справу також візьмемося гуртом. Та, втім, у розвитку туризму ми намагаємося охопити усі верстви населення, зокрема людей з інвалідністю. Тож до розробки туристичних маршрутів долучилася перша в Україні Асоціація «Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм». Основною вимогою для проведення таких інклюзивно-реабілітаційних турів є саме безбар’єрність обєктів туристичної сфери. 

Фото без описуФото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора