Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Зміна формату семінару мотивує до дій»

Дата: 16.08.2019 15:59
Кількість переглядів: 437

З початку другого півріччя 2019 року в Звенигородській районній філії Черкаського ОЦЗ було суттєво оновлено програму інформаційного семінару «Із загальних питань зайнятості», який проводиться для безробітних, які вперше звернулись за пошуком роботи. Зміна інформаційного наповнення стала актуальною в процесі модернізації служби зайнятості та запровадження інституту кар’єрних радників.

Основною метою даного заходу, є ознайомлення клієнтів із передовими інструментами, які використовують особисті консультанти, для надання послуг з працевлаштування, а саме: електронні сервіси державної служби зайнятості, які дозволяють скласти та розмістити резюме, знайти вакансію в районі чи по всій Україні, уточнити дату запланованого відвідування або ознайомитись з заходами, які проводить служба зайнятості. Також безробітні громадяни можуть дізнатися про переваги легальної зайнятості, про принципи запобігання гендерної нерівності при влаштуванні на роботу, про загрози нелегальної трудової міграції. Особлива увага безробітних зосереджується на виконанні індивідуального плану працевлаштування, де особа разом зі своїм кар’єрним радником має змогу здійснити комплекс заходів, які пришвидшать її працевлаштування.

Особливо хочеться відмітити про позитивні відгуки майже 200 осіб,  які відвідати семінар, про те, що програма семінару сприяє збільшенню мотивації, розширює уявлення безробітних про можливості служби зайнятості та надає можливість ефективно використовувати єдине інформаційне середовище при пошуку роботи.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора