Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оновлений бот на сайті НСЗУ надає достовірні відповіді про COVID-19

Дата: 24.04.2020 10:25
Кількість переглядів: 287

Фото без описуНаціональна служба здоров’я України розширила функціонал боту піклування про здоров’я про COVID-19 – тепер він не тільки надає самооцінку стану усім охочим, оцінюючи симптоми та ймовірність ризиків інфікування, а й відповідає на 140 запитань про коронавірусну інфекцію: що таке COVID-19, як захистити себе від інфекції, чи рекомендоване носіння масок тощо. Перевірену та достовірну інформацію бот піклування про здоров’я надає в режимі реального часу.

Пандемія коронавірусу ставить безпрецедентні вимоги до систем охорони здоров’я та її працівників у всьому світі, і боти можуть допомогти зменшити навантаження у тих випадках, коли пацієнти звертаються за інформацією щодо COVID-19. У час поширення коронавірусної інфекції значення достовірної та вчасно отриманої інформації важко переоцінити. Тому НСЗУ намагається бути якомога ближче і доступніше до людей з відповідями на найактуальніші запитання. Боту можна поставити будь-яке питання, що стосується COVID-19, і отримати інформацію. Зараз доступні 140 розгорнутих відповідей на різні теми з посиланнями на офіційні джерела, як українські, так і закордонні, серед яких передові інституції у сфері охорони здоров’я.

Бот піклування про здоров’я, використовує штучний інтелект (AI) та технологію обробки природних мов (NLP) для розуміння намірів користувачів та надання достовірної інформації щодо критеріїв, симптомів та ризиків впливу COVID-19, згідно з протоколами. Сервіс використовується організаціями охорони здоров’я зі всього світу більше року та спочатку був розроблений для функціоналу віртуального асистента. Коли пандемія коронавірусу почала поширюватися, організації системи охорони здоров’я в різних куточків світу  почали використовували цей інструмент, щоб допомогти скрінити пацієнтів на потенційну інфекцію COVID-19.

Починаючи з березня 2020 року, організації охорони здоров’я створили 1230 ботів для самооцінки COVID-19 на базі сервісу ботів, охопивши 18 мільйонів осіб та обслуговуючи понад 160 мільйонів повідомлень у всьому світі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора