Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Журналістів Черкащини запрошуємо взяти участь в творчому конкурсі

Дата: 12.05.2020 21:20
Кількість переглядів: 296

Фото без описуТрадиційно запрошуємо до участі в конкурсі редакції друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів Черкаської області. Відзначення кращих матеріалів, оприлюднених у місцевих засобах масової інформації (газетах, програмах радіо, телебачення, інтернет-виданнях області), відбувається у чотирьох номінаціях:

«Черкащина incognita» – матеріали, що висвітлюють тему незвіданих місць чи історичного минулого краю, культурної, туристичної або інвестиційної привабливості регіону, розвитку інноваційних процесів, ділової активності;

«Герої, які живуть поруч» – висвітлення тематики, присвяченої вшануванню подвигу українського народу, зокрема у Другій світовій, АТО/ООС, волонтерському руху, благодійництву, небайдужим черкащанам, які своїми героїчними вчинками допомагають іншим;

«Громадянське суспільство» – резонансні публікації, радіо- та телепрограми про захист прав і свобод людини, участь територіальних громад у вирішенні питань місцевого самоврядування, цикли актуальних інтерв’ю, авторських програм, що висвітлюють суспільно-політичні перетворення в державі та регіоні;

«Кращий журналіст року» – автор значної кількості цікавих, резонансних публікацій, теле- і радіопрограм широкого тематичного спектру.

Заяви та матеріали на конкурс надають редакції газет, радіо, телебачення, інтернет-видання. Матеріали повинні бути опублікованими, вийти в теле-, радіоефір протягом календарного року з дня подачі на конкурс.

Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року області надають редакції засобів масової інформації, де працює цей журналіст, у кількості не більше двох претендентів від одного засобу масової інформації. Крім того, своїх кандидатів на конкурс можуть висувати обласна організація Національної спілки журналістів України, громадські організації, читачі газет, інтернет-видань, слухачі радіо та глядачі телебачення.

Матеріали на конкурс просимо надавати на електронну адресу: zmi2020@ukr.net з поміткою «Творчий конкурс ЗМІ» до 20.05.2020.

Для конкурсного відбору приймаються матеріали тривалістю до 40 хвилин для теле-, радіопрограм і до трьох статей для публікацій у друкованих та інтернет-виданнях.

Довідки за тел.: 37-30-67, 54-16-59.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора