Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щодо вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України

Дата: 23.06.2020 09:20
Кількість переглядів: 353

 Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду в Черкаській області інформує про можливість дистанційного отримання інформації щодо розміру пенсії та нарахованої заробітної плати за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (далі – вебпортал ПФУ) (https://portal.pfu.gov.ua).

 Крім того, на вебпорталі Фонду функціонує «Кабінет роботодавця», в якому для роботодавців доступна інформація про працівників, що перебувають із ними в трудових відносинах.

 Звертаємо увагу, що для нарахування лікарняних ви можете самостійно отримати електронну довідку про трудовий і страховий стаж працівника. Електронна довідка є аналогом паперової, засвідченої підписом відповідальної особи та печаткою.

Отримати інформацію чи офіційну довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії), витяг із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про нараховану заробітну плату можна через особистий кабінет вебпорталу ПФУ.

Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на вебпортал із кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Кожен користувач може отримати довідку, засвідчену QR-кодом.

Електронний документ із QR-кодом від Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора