За шість місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 85,4 млн гривень

Дата: 23.07.2020 17:13
Кількість переглядів: 163

        Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за шість місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  85,4 млн гривень.

  • За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 90,9 млн грн, в тому числі до державного – 80,1 млн грн  та до місцевого -  10,8 млн. гривень (+ 27,6 млн грн,  що більше порівняно з показником минулого року на 43,6 відсотки).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів,вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунокопису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна, стягнень з банківських рахунків боржника,направлення податкових вимог  та інших заходів,забезпечено надходження  до державного бюджету на суму35,2 млн гривень.

За шість місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 8 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  22,5 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-червня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 47,2 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПС Україниhttps://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q=, щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т.ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!

 

За інформацією, наданою  Звенигородським управлінням Головного управління ДПС у Черкаській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень