Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За шість місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 85,4 млн гривень

Дата: 23.07.2020 17:13
Кількість переглядів: 408

        Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за шість місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  85,4 млн гривень.

  • За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 90,9 млн грн, в тому числі до державного – 80,1 млн грн  та до місцевого -  10,8 млн. гривень (+ 27,6 млн грн,  що більше порівняно з показником минулого року на 43,6 відсотки).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів,вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунокопису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна, стягнень з банківських рахунків боржника,направлення податкових вимог  та інших заходів,забезпечено надходження  до державного бюджету на суму35,2 млн гривень.

За шість місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 8 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  22,5 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-червня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 47,2 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПС Україниhttps://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q=, щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т.ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!

 

За інформацією, наданою  Звенигородським управлінням Головного управління ДПС у Черкаській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора