A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Звенигородський район

Голова районної державної адміністрації Владислав Гончаревський взяв участь у засіданні обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

Дата: 12.08.2020 12:34
Кількість переглядів: 220

  11 серпня голова районної державної адміністрації Владислав Гончаревський взяв участь у засіданні обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами .

  На порядку денному контроль з боку РДА додержання вимог Законів України “Про відходи” та “Про охорону навколишнього природного середовища”.

Наголошено на тому, що в окремих сільських радах не здійснюються заходи по організації збирання і видалення побутових відходів, зокрема, відходів дрібних виробників, по створенню полігонів для їхнього захоронення, а також дії по організації роздільного збирання корисних компонентів цих відходів; не створюються постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, не ведеться облік таких відходів; не забезпечено ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів; допускаються порушення правил експлуатації полігону твердих побутових відходів, а саме в результаті самовивозу сміття населенням на полігон відбувається змішування твердих побутових відходів з іншими відходами, для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія тощо. Такий стан здійснення контролю за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на підпорядкованій території є недопустимим; він свідчить про недостатність вжитих сільськими радами заходів для підтримання екологічної безпеки.

Окремо було обговорено питання безхазяйних відходів та стихійних сміттєзвалищ на території міст.

Надано відповідне доручення щоб вказані порушення та, в першу чергу, стихійні сміттєзвалища були ліквідовані в найкоротший термін.

Контроль за виконанням доручення міськими та сільськими радами покладено на відповідні районні державні адміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень