Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За дев’ять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 97,8 млн гривень

Дата: 24.10.2020 10:11
Кількість переглядів: 301

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за дев’ять місяців 2020 року податковий борг до зведеного бюджету по Черкаській області зменшився на 97,8 млн грн., або на 8,3 відсотків, з 1179,2 млн грн до  1081,4 млн гривень.

 Станом на 01.10.2020 сума податкового боргу до Зведеного бюджету складала 1081,4 млн грн, в тому числі до державного бюджету   753,5 млн гривень.

У загальній сумі податкового боргу 522,7 млн грн, або 48,3 відсотків від загального боргу становить податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

Протягом січня-вересня 2020 року за рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 176,3 млн грн, що на       62,1 відсотків більше, ніж за відповідний період 2019 року.

До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло            158,9 млн грн, до місцевого – 17,4 млн гривень. Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 30,9 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 1,9 млн грн., надходжень від реалізації заставного майна – 254,3 тис грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 316,2 тис грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 1,1 млн грн, погашення боргу за рахунок виділення коштів органами управління комунальних підприємств – 115,4 тис гривень .

За 9 місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 13 підприємств,  загальна сума податкового боргу  яких складає          25  млн грн, у тому числі за заявами Головного управління ДПС у Черкаській області - 2 із сумою боргу 4,5 млн. гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за  9 місяців 2020 року до бюджету надійшло            104,6 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПС України https://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q=, щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т. ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора