Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За десять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 98,1 млн гривень

Дата: 23.11.2020 11:29
Кількість переглядів: 215

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом десяти місяців 2020 року в цілому по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету зменшився на 98,1 млн грн, або на 8,3 відсотків                       (з 1 179,2 млн грн. до 1 081,1 млн гривень).

 

У загальній сумі податкового боргу 511,2 млн грн, або 47,3 відсотків, – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та відсутній борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

 

Протягом січня-жовтня 2020 року за рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 201,1 млн грн, що на 41 відсоток більше, ніж за відповідний період 2019 року.

 

До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло                181,9 млн грн, до місцевого – 19,1 млн гривень. Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 54,6 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 2,1 млн грн, надходжень від реалізації заставного майна – 0,4 млн грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 0,3 млн грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 1,1 млн грн, погашення боргу за рахунок виділення коштів органів управління комунальних підприємств – 0,1 млн  гривень .

 

За 10 місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 14 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає           25,4 млн грн., у тому числі за заявами ГУ ДПС - 3 із сумою боргу 5,6 млн гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за 10 місяців 2020 року до бюджету надійшло 124,1 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПС України https://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q= , щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

 

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т. ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

 

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

 

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора