Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Легалізація зайнятості – вимога сьогодення

Дата: 24.11.2020 15:38
Кількість переглядів: 288

Фото без опису

Інформаційна кампанія щодо легалізації трудових відносин триває.   

Так, протягом листопада, фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно з інспектором Управління Держпраці Миколою Мирошниченком, організовано та проведено три онлайн -  конференції з роботодавцями району щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Вже вкотре доводимо до роботодавців нашого району інформацію про  чинне законодавство, яке передбачає адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Інспектор праці може прийти без попередження в будь-який час. Інспектор має показати службове посвідчення, а також, за вимогою, копію направлення на проведення інспекційного відвідування.

Перевірка може проходити на місці або дистанційно. Максимальний термін перевірки – 10 днів.

З вересня поточного року проводяться інспекційні заходи у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування не задекларованої праці. Це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників. У листопаді інформування направлено на суб’єктів господарювання сфери транспорту та кур’єрської діяльності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора