Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виробники ЗІЗ Черкащини можуть безкоштовно протестувати продукцію у європейських лабораторіях

Дата: 09.12.2020 08:45
Кількість переглядів: 175

Бюро ВООЗ в Україні запрошує українських виробників ЗІЗ подати заявки на тестування продукції у європейських лабораторіях. World Health Organization Ukraine ініціює проєкт із підтримки українських виробників засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), як-от респіратори FFP2/N95, одноразові медичні маски, текстильні багаторазові захисні маски.

У рамках проєкту локальні виробники ЗІЗ зможуть безкоштовно протестувати свою продукцію у європейській лабораторії, щоби підтвердити відповідність стандартам ВООЗ виготовлених в Україні засобів, які використовують для захисту від COVID-19.

Мета цього оцінювання — збільшити виробництво ЗІЗ в Україні відповідно до визнаних стандартів якості, а також дати змогу українським виробникам подавати заявки на тендери до ВООЗ та міжнародних партнерів.

Тестування відбуватиметься коштом ВООЗ у європейських сертифікованих лабораторіях. Виробнику необхідно лише оплатити логістичні витрати на доправлення зразків продукції до призначеної лабораторії.

Протестувати свою продукцію можуть виробники, які:

 отримали сертифікат відповідності на медичний виріб, виданий національним органом
або заявили про відповідність визнаному стандарту виготовлених ЗІЗ, але не пройшли випробування у європейській сертифікованій лабораторії.

 Щоби взяти участь у тестуванні, необхідно надіслати заповнені документи до бюро ВООЗ в Україні на адресу pakhnutovas@who.int. Кінцевий термін подання заявок — 13 грудня 2020 року.

Докладніше про вимоги для оцінювання ЗІЗ: https://cutt.ly/8hbWwVJ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора