Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підтримка бізнесу: понад 1,7 тисячі працівників Черкащини отримають одноразову матеріальну допомогу

Дата: 23.12.2020 09:05
Кількість переглядів: 174

З 12 грудня 2020 року почала діяти програма щодо надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання для виплати найманим працівникам. З початку дії програми станом на 22 грудня до Черкаської  обласної служби зайнятості подали 181 пакет документів для надання такої допомоги 1709 працівникам.

За 110 заявками вже прийняли позитивні рішення. Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, становить близько 8,3 млн грн, інформують в обласному центрі зайнятості.

Для отримання відповідної допомоги суб’єкти господарювання подавали особисто, або  дистанційно у сканованому вигляді на електронну адресу обраної сервісної установи обласної служби зайнятості мінімальний пакет документів – заяву, копію наказу про корочення діяльності підприємства в період обмежувальних протиепідемічних заходів та відомості про найманих працівників.

Найбільшу кількість  пакетів документів подали роботодавці з міст Черкаси, Сміла та Смілянського, Драбівського, Монастирищенського і Чорнобаївського районів.

Програмою зацікавлені представники бізнесу різних галузей, серед яких: видавництво книг, стоматологічна практика, виготовлення меблів, оптова торгівля, виробництво взуття, ткацьке виробництво, будівництво трубопроводів та ін.

Запроваджена програма покликана підтримати роботодавців та сприяти збереженню робочих місць, забезпеченню зайнятості найманих працівників у період карантину, запобіганню зростання безробіття.

Сьогодні в Черкаському обласному центрі зайнятості прийматимуться остаточні рішення щодо надання відповідної допомоги суб’єктам господарювання.

«Одноразова матеріальна допомога надається службою зайнятості суб’єктам господарювання – юридичним особам, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження. Розмір виплат визначається пропорційно робочому часу, який скорочено та не може перевищувати 8 тис. грн на одного працівника. Важливо зазначити, що роботодавці зобов’язані виплатити матеріальну допомогу на рахунок працівника не пізніше наступного робочого дня після надходження коштів. При цьому, матеріальна допомога не надаватиметься суб’єктам господарювання, які зареєстровані менше трьох місяців або перебувають у стані припинення чи банкрутства. Також виплати не здійснюються підприємцям, які отримують допомогу по частковому безробіттю», – коментує директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора