Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація для громадян щодо можливості оформлення житлових субсидій

Дата: 13.01.2021 16:09
Кількість переглядів: 218

З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевої самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

       Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі-посадові особи виконавчого органу) та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

        До 1 березня 2021р. посадова особа виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, яка приймає заяву з необхідними документами за навності технічної можливості реєструє заяву та формує електронну справу (заповнює відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики) і не пізніше наступного робочого дня надсилає електронну справу відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення засобами електронного звя’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики з дотриманням вимог Законів України «Про електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги», «Про захист інформації  в інформаційно-телекомунікаційних системах».

        З  1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

      Заяви з необхідними документами (після формування електронної справи) у паперовому вигляді передаються відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення не рідше ніж раз на два тижнні.

      Інформація про призначені житлові субсидії вноситься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020  № 1324 до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розміру призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг враховуватися не буде.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора