Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині планують створити Всеукраїнську премію імені Івана Фізера

Дата: 01.04.2021 11:55
Кількість переглядів: 197

Про започаткування  Всеукраїнської образотворчої премії імені народного художника України Івана Фізера говорили на засіданні робочої групи 29 березня. 

Премію планують давати митцям за визначні твори  українського образотворчого мистецтва  у галузі скульптури та малій  пластиці.

На першому засіданні  учасники напрацьовували пропозиції до Положення, зокрема критерії відбору претендентів та діяльність комітету.

– Управління культури підтримало ініціативу ЧНУ ім. Б. Хмельницького  щодо створення премії імені людини, яка свою долю пов’язала з Черкащиною та зробила унікальний внесок у духовне життя нашого краю. Іван Фізер завжди розвивав традиції образотворчості та був чудовим наставником для молодих митців. Ми докладаємо зусиль, щоб увіковічити пам’ять про нього та популяризувати його справу на Черкащині. Попередньо за пропозиціями членів робочої групи вирішено, що ця премія присуджуватиметься щорічно до дня народження Івана Васильовича. Особам, які її отримають, вручатиметься диплом та виплачуватиметься грошова винагорода, — зазначила Людмила Фіть,  очільниця Управління культури та охорони культурної спадщини  Черкаської ОДА.

По завершенню роботи над Положенням, питання щодо започаткування премії буде винесене на сесію  Черкаська обласна рада.

За інформацією Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора