Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щодо проведення перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2021

Дата: 17.05.2021 10:13
Кількість переглядів: 261

      Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

       Перерахунок пенсії проводиться:

      – без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;

   – особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менш ніж два роки.

             У 2021 році буде перераховано пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені/перераховані до квітня 2019 року.

          Право на перерахунок визначає страховий стаж, набутий на 1 березня року, в якому проводиться перерахунок. Дані до реєстру застрахованих осіб про страховий стаж за січеньлютий 2021 року надійдуть у складі єдиної звітності зі сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, яку страхувальники зобов’язані подати до 10 травня. Перерахунок, передбачений законодавством, буде проведено у травнічервні з 1 квітня після надходження звітів страхувальників за І квартал 2021 року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора