Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

Дата: 10.06.2021 16:23
Кількість переглядів: 82

За січень-квітень 2021 року на розгляд комісії ГУ ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних(далі – Комісія) подано 7265 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 602 суб’єктами господарювання на загальну суму ПДВ 63,2 млн. гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодоподання пояснень та копій документів:

  • 6828 прийнято рішення про реєстрацію (473 СГ) ПН/РК на загальну суму ПДВ 45,4млн.грн. (або 71,8відс.);
  • по 437 прийнято рішення про відмову (151 СГ) в реєстрації ПН/РК на загальну суму ПДВ 17,8 млн. грн. (або 28,2відс.).

Крім того, Комісією враховано 142 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

З метою усунення недоліків, які мають місце при подані Таблиці, пропонуємо платникам надавати до такої Таблиці уніфіковану форму пояснення. Зразок для заповнення такої форми розміщено під цим повідомленням.

У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів ГУ ДПС у Черкаській області за номером (0472) 33-91-97.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора