Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зважаючи на заслуги українців у захисті Батьківщини, до Дня Незалежності України держава надає разову грошову виплату військовим, які відзначились, боронячи власну країну.

Дата: 30.11.2023 10:30
Кількість переглядів: 71

Новини / Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності  можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає  Батьківщину

Зважаючи на заслуги українців у захисті Батьківщини, до Дня Незалежності України держава надає разову грошову виплату військовим, які відзначились, боронячи власну країну.

   Відповідно до чинного законодавства, інформація про таких осіб до Пенсійного фонду має подаватися  підрозділами Збройних сил України, правоохоронних органів та іншими військовими формуваннями до 1 серпня поточного року (у разі неможливостідо 1 жовтня). Або отримувач може самостійно звернутися по грошову виплату до 1 листопада.

   Проте, через війнудокументи  про Захисників та Захисниць, які статус УБД отримали у серпні, а посвідчення – у жовтні 2023 р., військові частини не встигли подати  до Пенсійного фонду, для призначення виплати, у визначений термін. Самостійно подати документи для отримання виплати військовослужбовці також не мали можливості, оскільки знаходились на виконанні бойових завдань.

Щоб вирішити цю проблему і забезпечити виплату грошової допомоги усім військовим, які мають на неї право, Мінсоцполітики розробило постанову, яку ухвалив Уряд. 

Відповідно до внесених змін, військові частини або окремі військовослужбовці, які не встигли подати заяви для призначення грошової виплати  до Дня Незалежності, зможуть це зробити  до 10 грудня 2023 р.

   Детальніше про виплати до Дня незалежності розповідаємо у нас на сайті - https://www.msp.gov.ua/news/22977.html 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора