Новини

02 Серпня, 2022 р., 13:50
Сповіщення застосунку «Повітряна тривога» — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами сповіщень про тривоги. Відтепер застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про хімічну загрозу та радіаційну небезпеку. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android та Huawei. Загалом застосунок «Повітряна тривога» версії 4.0 сповіщає про початок та завершення 5 типів тривог:
02 Серпня, 2022 р., 13:47
Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг. Потрібні документи
02 Серпня, 2022 р., 12:51
Перша леді України Олена Зеленська підписала Меморандум про взаєморозуміння з Представництвом Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні. Це продовження партнерства, яке було плідним до повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема, ЮНІСЕФ брав участь у впровадженні реформи шкільного харчування, яку ініціювала дружина Президента. Тепер було вирішено об’єднати зусилля та сфокусувати їх на тому, щоб діти й молодь, особливо найуразливіші групи, якомога менше відчували на собі згубний вплив війни.
02 Серпня, 2022 р., 11:43
Сайт із фінансової грамотності “Талан” запрацював відсьогодні. Проєкт створений спеціально для освітян, які працюють з дітьми та дорослими, повідомляють в НБУ.
02 Серпня, 2022 р., 11:30
У липні Фондом державного майна та його регіональними відділеннями проведено 147 орендних аукціонів та укладено 106 договорів оренди. У ході торгів вартість оренди в середньому зростала більш ніж вдвічі – зі стартових 465,9 тис. грн до 1,03 млн грн на місяць. Таким чином, за результатами аукціонів буде забезпечено надходження понад 12 млн грн на рік.
02 Серпня, 2022 р., 11:25
Нацполіція розпочала майже 26 тисяч кримінальних проваджень за фактами вчинень на території України злочинів військовослужбовцями збройних рф та рб. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» заявив перший заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.
02 Серпня, 2022 р., 10:01
1 серпня у Media Center Ukraine – Ukrinform на брифінгу була презентована інформаційна платформа «Діти війни». Це спільний проект Мінреінтеграції, Національного інформаційного бюро (НІБ), Офісу ГПУ, Нацполіції, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини й Офісу Президента.
02 Серпня, 2022 р., 09:35
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого до 2 ерпня орієнтовно склали:
01 Серпня, 2022 р., 15:28
  Data.gov.ua відновив свою роботу вперше від початку повномасштабної війни. До російського вторгнення Україна була одним з лідерів за рівнем розвитку сфери відкритих даних. За даними рейтингу Open Data Maturity, минулого року Україна посіла шосте місце серед усіх європейських країн за відкритістю даних.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора