Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

«Холодна ланка поставок» Американська програма бізнес стажування

Дата створення: 12:52 08.02.2018, Переглядів: 284

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Електронна торгова система ProZorro. Продажі

Дата створення: 14:59 06.02.2018, Переглядів: 142

Громадська організація «Transparency International Україна» пропонує приєднатися до Пілотного проекту ProZorro.

Посольство Німеччини в Україні вже вкотре надає підтримку ініціативам, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення

Дата створення: 08:28 30.01.2018, Переглядів: 230

Посольство Німеччини в Україні вже вкотре надає підтримку ініціативам, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення.

Відбір до національної збірної України Ігор Нескорених розпочато

Дата створення: 17:08 29.01.2018, Переглядів: 241

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Дата створення: 09:32 29.01.2018, Переглядів: 748

Постановою Кабінету Міністрів України № 1333 від 21.11.2007 р. затверджено Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Розміщення замовлень на потужностях Державних підприємств кримінально-виконавчої служби

Дата створення: 16:08 25.01.2018, Переглядів: 153

На сьогодні у складі Державної кримінально-виконавчої служби України функціонують: 90 промислових і 11 сільськогосподарських підприємств установ виконання покарань, а також 137 майстерень і 126 підсобних господарств установ виконання покарань і  слідчих ізоляторів .   Виробничі підрозділи Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України складаються з 18 промислових підприємств, які розташовані в Київській, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях.     У виробничому процесі задіяне деревообробне, металообробне, ковальсько-пресове, зварювальне, швейне та підйомно-транспортне обладнання. Підприємства спеціалізуються в таких галузевих напрямках виробництва: - виробництво готових металевих виробів (металоконструкції, дверні і віконні блоки, ворота, замки, вироби з дроту, ковані вироби); - деревообробка (лісопильне, стругальне, виробництво дерев’яної тари, будівельних конструкцій та столярних виробів); - пошиття спеціального одягу; - видобуток та переробка гранітної сировини. Підприємства установ виконання покарань запрошують потенційних замовників та партнерів-інвесторів до взаємовигідної співпраці щодо налагодження перспективних виробничих проектів, гарантуємо ефективну та тривалу співпрацю,що буде базуватись на взаєморозумінні та професіоналізмі.

Розпочато набір в Школу малого і середнього підприємництва в Черкасах!

Дата створення: 15:31 25.01.2018, Переглядів: 333

Черкаська обласна державна адміністрація спільно із Черкаською агенцією регіонального розвитку та Фондом Василя Хмельницького K.Fund оголошує набір до першої в області Школи малого і середнього підприємництва. Навчання розпочнеться 19 березня 2018 року. Прийом заявок триватиме до 28 лютого.

Конкурс "Благодійна Україна -2017"

Дата створення: 14:45 25.01.2018, Переглядів: 377

     Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую». Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників. Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна скачати за посиланням. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Відбудеться міжнародна поїздка “Гуманітарно-медична співпраця”

Дата створення: 09:29 24.01.2018, Переглядів: 133

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня по 3 травня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини (програма поїздки додається).