Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГУ ПФУ в Черкаській області

 
07 Вересня, 2020 р., 09:13
УВАГА! ДЕРЖПРАЦЯ ІНФОРМУЄ!
 
23 Червня, 2020 р., 11:06
        Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України, то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії.     Працівник, який отримує заробітну плату в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне. Робітник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.       Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що згода отримувати зарплату «в конвертах» позбавляє їх соціального захисту, гарантованого державою. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.          До відома: На сьогоднішній день кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються роботодавцем. Для цього необхідно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду України.
 
23 Червня, 2020 р., 11:04
Робота Пенсійного фонду України спрямована на максимальне спрощення процедур отримання послуг. Можливим це є завдяки сучасним електронним сервісам, якими можуть користуватися і пенсіонери, і застраховані особи, і страхувальники.
23 Червня, 2020 р., 09:20
 Головне управління Пенсійного фонду в Черкаській області інформує про можливість дистанційного отримання інформації щодо розміру пенсії та нарахованої заробітної плати за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (далі – вебпортал ПФУ) (https://portal.pfu.gov.ua).
12 Травня, 2020 р., 20:02
Індексацію пенсії з 1 травня проведено Пенсійним фондом України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора